İlan karşılaştırması yapabilmeniz için en az 2 adet ilan seçmeniz gerekmektedir.


Kapat
Hakkımızda
Hakkımızda

1985 yılından itibaren YUSUF ÖZKAN TURİZM DANIŞMANLIK TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ  adı altında  faaliyet gösteren firmamız İnşaat, Emlak ve Turizm sektöründe faaliyet  göstermektedir.

Türkiye gayrimenkul sektöründe büyümüş ve önemli adımlar atmış bir ülkedir. Önemli abancı yatırımcıların yatırım yaptığı bir ülke knumundadır.

Şirketimiz yurt içi ve yurt dışı müşterilerimize gayrimenkul alım, satım, inşaat ve yatırım konularında faydalı bilgilendirme ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. özellikle abancı yatırımcılarla ortak prjeler gerçekleştirmektedir. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda arsa ve arazi, tarım arazileri temini ve viilla ve konut yapmaktayız.

Türkiye'ye yatırım yapanlara karlı yatırım projeleri sunuyoruz. Projelerin yönetimini, takibini, kontrolünü, yapımını, pazarlamasını ve satışını da yapıyoruz.

Tatil yapmak ve kendi evinizde kalmak ve yatırım yapmak; Ülke olarak en iyi seçeneklerden biri Türkiye'dir.

Gayrimenkul sektöründe; deneyim, güven, müşteri memnuniyeti ve profesyonel hizmet önemlidir. Önemli gördüğümüz bu özellikleri yerine getirmek için çabalıyoruz.

Şimdiye kadar en güçlü referanslarımız emlak, satış ve inşaat sektöründe bizimle iş yapan müşterilerimizdir.

Her bütçeye ve yaşam tarzına göre Türkiye'de seçeneklerimiz mevcuttur ve şirket olarak size en iyi hizmeti vereceğimize eminiz.

Arıca seyahat acentemiz ile ülkemizde yüzlerce turisti ağırladı ve profesyonel hizmetlerimizden memnun olarak geri yolladı. Birçok yabancının Türkiye'de mülk sahibi olmasına ve yasal evraklarının alınmasına yardımcı oldu. Her yıl düzenlenen uluslararası fuarlara da düzenli olarak katılıyoruz.

Yatırım yapma, satın alma, satma ya da kiralama gibi konularda size yardımcı olarak doğru kararı vermenizi sağlıyoruz.Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir
Google LogoÇeviri tarafından desteklenmektedir
Mesaj Gönder


+90 530 301 93 35